Piłka Nożna

Aleksander Bobek z powołaniem do kadry U-21!

Aleksander Bobek otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 21, na spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy. Kadra Michała Probierza w najbliższych dniach zagra mecze z Kosowem i Estonią. 

Bramkarz ŁKS dotychczas był powoływany do reprezenacji Polski do lat 19, ale jego dobre występy w biało-czerwono-białych barwach, zagwarantowały mu powołanie do starszej grupy wiekowej. 

19-latek o miejsce w składzie młodzieżowej kadry będzie rywalizował z Kacprem Tobiaszem (Legia Warszawa) i Kacprem Bieszczadem (Raków Częstochowa). 

Pierwszy mecz Polacy rozegrają z Kosowem (8 września w Płocku). Cztery dni później wyjazdowy mecz z Estonią (12 września w Tallinie).

Foto: Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119