Fortuna Puchar PolskiPiłka NożnaWypowiedzi

Aleksander Bobek: Czułem duże wsparcie od całej drużyny w tym meczu

Młody bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego, Aleksander Bobek, po pucharowej przegranej że Stalą Mielec, odpowiedział przed kamerami ŁKS TV m.in. o tym jakie uczucie towarzyszyło przy debiucie oraz jakie rzecz są do poprawy w jego grze

O meczu:

– Emocje jeszcze nie opadły. Na razie czuć duży niedosyt, bo jednak zagraliśmy 120 minut i musieliśmy się bardzo napracować, ale niestety nie udało nam się uzyskać korzystnego rezultatu.

O debiucie:

– Taka pierwsza rzecz, która mi się nasuwa to duma, że mogłem dzisiaj reprezentować te barwy pierwszy raz i wyjść w meczu o stawkę. Przede wszystkim czułem też duże wsparcie od całej drużyny w tym meczu, która bardzo mi pomagała i dzięki nim byłem spokojniejszy i pewniejszy w bramce.

O emocjach, jakie towarzyszyły:

– Czułem bardzo dużą dumę, ale przede wszystkim też jak wychodziłem na boisko, to czułem delikatny stres. Teraz będę wiedział, z czym się je ta większa piłka i jeszcze dużo rzeczy muszę poprawić i dużo pracy przede mną, ale nie zmienia to faktu, że ten mecz był dla mnie bardzo dużą lekcją, z której muszę wyciągnąć wnioski. Będę pracował dalej, żeby lepiej się zaprezentować, następnym razem niż to było dzisiaj.

O rzeczach do poprawy:

– Uważam, że przy stracie bramek raczej nie miałem szans, były one z gatunku nie do obrony, a pretensje mam do siebie, że jednak bardzo niepewnie gram nogami i mało jakości było w tych zagraniach. Nie będę zwalał na stres, ale po prostu dzisiaj mi nie wychodziło i muszę to poprawić, skupić się, żeby to udoskonalić i wejdź na wyższy poziom.

O uczuciu bronieniu rzutów karnych przed Galerą:

– Wiedziałem, że dużo osób na mnie liczy. Jednak to był taki moment, że wiedziałem, że muszę pomóc drużynie. Chciałem bardzo podziękować kibicom, którzy pomogli mi w tym trudnym momencie.

O przygotowywaniu przed meczem na rzuty karne:

– Wiadomo, że może być dogrywka i rzuty karne, więc trener sporządził mi rozpiskę wykonawców rzutów karnych i analizowaliśmy to. Uważam, że mimo wszystko pomogło mi to i dzięki temu, udało mi się obronić jeden rzut karny.

O tym, czy powrót do bronienia w drugiej drużynie będzie łatwe:

– Nie będzie żadnego problemu. Uważam, że przede wszystkim najważniejsza jest pokora i że nadal muszę łapać jak najwięcej minut, żeby stać się jeszcze lepszym bramkarzem.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119