Fortuna Puchar PolskiPiłka NożnaWypowiedzi

Dawid Kort: Czuje niedosyt oraz wściekłość

Dawid Kort po wczorajszej przegranej ze Stalą Mielec, wystąpił przed kamerami Polsatu. Doświadczony pomocnik łodzian wspominał m.in. o różnicy między Ekstraklasą a 1 ligą. 

O meczu 

– Powinniśmy zamknąć to spotkanie wcześniej. Czuje niedosyt oraz wściekłość, ponieważ mimo wszystko gra się po to, żeby wygrać.

O większej pewności siebie po strzeleniu bramki:

– Gdzieś łapie powoli ten rytm. Gram co tydzień i tak naprawdę to jest najważniejsze. Wiadomo, różnie z tym bywa jeszcze, ale w lidze punktujemy, jesteśmy w czubie. Trzymamy się czołowych lokat i to jest ważne.

O tym, jaka jest różnica między Ekstraklasą, a 1 ligą:

– Nie jest to duża różnica, zależy też od niektórych spotkań. Są takie mecze, że ta różnica poziomów się zaciera i myślę, że dzisiaj to był taki mecz, że nie odstawialiśmy.

O motywacji po niedawnych narodzinach dziecka:

– Jestem tatą i na pewno się trochę pozmieniało. Moja dziewczyna wykonuje dużą robotę i gdyby nie ona to dzisiaj nie miałbym paliwa, żeby grać te 120 minut.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119