Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Adrian Klimczak: Poniedziałek był najintensywniejszym dniem na obozie

Zgrupowanie ełkaesiaków w Side powoli dobiega końca. Pierwszy z sześciu ostatnich dni obozu na łamach ŁKS TV podsumował lewy obrońca „Rycerzy Wiosny” – Adrian Klimczak.

O dwóch poniedziałkowych treningach:
– Ciężko porównać te dwa treningi, bo to były dwa różne treningi. Pierwszy to była typowa siłownia na dolne części ciała. Drugi trening, to był trening kompleksowy. Elementy piłkarskie połączone z biegowymi. Oba treningi były bardzo mocne. Na pewno ciężki i intensywny dzień dzisiaj był.

O czasie wolnym pomiędzy treningami:
– Akurat dzisiaj dzień pomiędzy pierwszym treningiem a obiadem spędziłem troszkę inaczej. Zrobiliśmy sobie z Michałem Trąbką mały pojedynek w CS-a. Jeżeli chodzi o wynik, to był remis. Aczkolwiek uważam, że byłem lepszy.

O środowym sparingu:
– Jest to jeszcze przed nami. Ale przede wszystkim skupimy się na sobie. Mamy pewne elementy do poprawy i będziemy ćwiczyć różnego rodzaju schematy, żeby jak przyjdzie odpowiedzi czas to dobrze wyglądało.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119