Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Bilety na mecz z Sandecją od jutra w kasach

Po wyjazdowym remisie ełkaesiaków w Krakowie, Łódzki Klubu Sportowy podejmie na Stadionie Króla Sandecję Nowy Sącz. Od 5 października zaczęła się już sprzedaż online biletów na najbliższe domowe spotkanie, zaś od jutra wejściówki będą dostępne także stacjonarnie. Mecz z „Sączersami” odbędzie się w najbliższy piątek 14 października – pierwszy gwizdek o 20:30.

Sprzedaż biletów na mecz z Sandecją Nowy Sącz rozpoczęła się już 5 października za pośrednictwem Internetu na stronie bilety.lkslodz.pl. Bilety stacjonarnie od jutra (11 października) będzie można zakupić także w kasach przy al. Unii (możliwość płatności kartą oraz gotówką).

Harmonogram pracy kas przy al. Unii

 • Wtorek (11 października) | godz. 16.00 – 20.00
 • Środa (12 października) | godz. 16.00 – 20.00
 • Czwartek (13 października) | godz. 16.00 – 20.00
 • Piątek (14 października) DZIEŃ MECZU | godz. 15.00 – 21.30

Instrukcja zakupu biletu online

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane (ew. kliknij „Doładuj moją kartę/Chcę Kartę Kibica”
 5. Wybierz typ biletu
 6. Zaznacz koniecznie pole „Bilet do samodzielnego wydruku” (bilet zostanie wygenerowany w formie PDF, którą można otworzyć na telefonie)
 7. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 8. Wybierz sposób płatności
 9. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119