Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Adrian Klimczak piłkarzem meczu z Puszczą Niepołomice

Adrian Klimczak został wybrany przez czytelników ŁKSFANS, najlepszym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego, w spotkaniu 3. kolejki Fortuna 1. ligi, z Puszczą Niepołomice.

Boczny obrońca został wprowadzony na boisko w 72. minucie i dzięki jego zagraniu w pole karne już 5 minut później Łódzki Klub Sportowy prowadził 1:0 po samobójczym trafieniu Ivana Hladika. Klimczak od momentu wejścia na murawę był aktywny w ofensywie i napędzał ataki „Rycerzy Wiosny” lewą stroną wraz z wprowadzonym również Piotrem Gryszkiewiczem.

Kolejne miejsca w głosowaniu zajęli Javi Moreno (15%), Maksymilian Rozwandowicz (12%), który pewnie wykorzystał rzut karny w końcówce meczu oraz Michał Trąbka (11%).

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119