Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Jakub Tosik: Cieszymy się z dobrych warunków, na pewno dobrze je spożytkujemy

Pierwszy dzień w Turcji, pierwszy trening i pierwszy raport z obozu Ełkaesiaków! Premierowe godziny obozu przygotowawczego na łamach ŁKS TV podsumował pomocnik „Rycerzy Wiosny” – Jakub Tosik.

O podróży do Side:
– Jeżeli chodzi o wyjazd to wiadomo, troszeczkę męczący, bo noc zarwana. Ten element podróży zawsze jest w to wliczony. Fajnie, że udało się lecieć bez przesiadki, lecieliśmy praktycznie sami samolotem z Warszawy, więc ta podróż nie była taka męcząca, jak czasami się zdarzało w innych terminach. Wszystko przebiegło sprawnie.

O jedzeniu na obozie:
– Wiadomo, troszeczkę jest inna specyfika podawania posiłków, bo z tego co chłopaki mówili rok temu każdy mógł sobie nabierać sam. Dzisiaj ze względu na COVID jest to wszystko ograniczone, wszystko kelnerzy nam nakładają. Jedzenie w Turcji zawsze słynęło z tego, że było bardzo dobre, więc pod tym względem nie można się przyczepić do niczego.

O warunkach do trenowania:
– Na pewno trzeba przyznać, że mamy bardzo dobre boiska do trenowania i to jest chyba pierwszy podstawowy plus. Taki, który udało się zauważyć na samym początku. To, że zobaczyliśmy zieloną murawę, naturalną nawierzchnię, na pewno sprawiło gdzieś tam radość. Wydaje mi się, że z każdym dniem będzie coraz więcej entuzjazmu. Jesteśmy nastawieni do ciężkiej pracy.

O pierwszym treningu na obozie:
– Zaczęliśmy od fajnego treningu, takiego rozbiegania troszeczkę. Troszeczkę dziadka, troszeczkę pasów i na pewno na plus dzisiejszy trening. Naturalna nawierzchnia to to, na co czekaliśmy. Cieszymy się z dobrych warunków jeśli chodzi o boiska i na pewno spożytkujemy to bardzo dobrze.

 

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119