NewsPiłka Nożna

Adam Ratajczyk z debiutem w Reprezentacji Polski U-19!

W czwartkowym meczu towarzyskim pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Niemiec do lat 19, swojego debiutu w koszulce z „Orzełkiem” na piersi doczekał się Adam Ratajczyk. Młody piłkarz ŁKS-u pojawił się na boisku na ostatnie 8 minut gry.

W 82 minucie towarzyskiego spotkania z Niemcami trener Jacek Magiera dokonał podwójnej zmiany. Na boisku właśnie wtedy zameldował się Aleksander Buksa oraz Adam Ratajczyk. Już cztery minuty po wejściu, skrzydłowy ŁKS-u miał szansę zaliczyć asystę, jednak Ariel Mosór po wrzutce z rzutu rożnego posłał piłkę ponad bramką.
Pozostała część występu Adama była raczej anonimowa i nie rzuciła się niczym w oczy, jednak należy pamiętać, że było to zaledwie 8 minut. Cieszy jednak debiut, za którym z pewnością pójdą kolejne występy!

Spotkanie zakończyło się remisem, jednak szkoleniowcy obu reprezentacji zdecydowali się rozegrać serię rzutów karnych. Młodzi Polacy ulegli w niej swoim zachodnim sąsiadom 2:4, a Adam Ratajczyk nie miał okazji stanąć sam na sam z niemieckim bramkarze.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119