Zapowiedź meczu z Akademią Legii Warszawa

W zeszłym tygodniu ełkaesiacy rozgrywali swój mecz na wyjeździe w Warszawie. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć na własnym terenie z innym stołecznym zespołem – Akademią Legii Warszawa!

Ełkaesiacy w Nowym Roku nie spuszczają nogi z gazu – udało już im się pokonać TSK Roś Pisz oraz Hutnika Warszawa. W zeszłym tygodniu, choć początkowo mieli problemy ze stołeczną drużyną, tak jednak ostatecznie doprowadzili do zwycięstwa z wysoką przewagą – 95:69.

Dzisiejsi rywale biało-czerwono-białych są jedną z drużyn znajdujących się w górze tabeli. „Wojskowi” zajmują aktualnie 6. lokatę, a w poprzedniej kolejce udało im się pokonać AZS UJK Kielce 77:68. Poprzednie starcie ełkaesiaków z Akademią Legii zakończyło się sukcesem łodzian. Wówczas podopieczni trenera Zycha wygrali na wyjeździe 104:74.

Start meczu zaplanowano na godzinę 17:30. Jak zawsze, spotkanie zostanie rozegrane na Zatoce Sportu, a wstęp będzie darmowy, zatem wszyscy liczą na mocne wsparcie kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Wszyscy ci, którzy nie będą mogli dotrzeć na mecz będą mieli okazję obejrzeć go w domu – transmisję przeprowadzi Telewizja Toya.