Koszykówka

Śrubować dobry wynik. Zapowiedź meczu z Trójką Żyrardów

Przed ełkaesiankami ostatnie dwa spotkania, które rozegrają w ramach II etapu tegorocznych rozgrywek 2. Ligi. Pierwsze z nich już dzisiaj – na hali przy ulicy Karpackiej podejmą Trójkę Żyrardów.

Podopieczne trenera Słomińskiego do ostatnich dwóch spotkań, które rozegrają w ramach II etapu, mogą podejść spokojnie. Udział w turnieju półfinałowym, który zostanie rozegrany w dniach 8-10 kwietnia, mają zapewniony od czasu wygranej z MUKS-em Piaseczno, pod koniec lutego. Mimo tego, rzecz jasna, biało-czerwono-białe będą chciały jeszcze bardziej wyśrubować swój bilans, który w tym sezonie prezentuje się imponująco. Przypomnijmy, że w ciągu całych rozgrywek jedynie raz doznały porażki.

Mecz zostanie rozegrany dzisiaj, we wtorek, na Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10. Pierwszy gwizdek już o 16:15.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119