Koszykówka

Pełna dominacja! ŁKS MSMS Łódź – Trójka Żyrardów 73:37

Ełkaesianki kolejny raz z dobrej strony pokazały się w starciu z Trójką Żyrardów. Tym razem, podczas domowego spotkania rozgrywanego na Zatoce Sportu, już schodząc na przerwę do szatni miały dwadzieścia siedem punktów przewagi, spokojnie mogąc zamknąć ten mecz w kolejnych dwóch kwartach.

Łodzianki wyglądały imponująco już od pierwszych minut. Najlepszym tego świadectwem było to, co stało się na parkiecie w ciągu pierwszych dwóch kwart. Biało-czerwono-białe popisały się świetną celnością rzutów, nie dopuszczając przy tym przyjezdnych do odrabiania strat. Efekt tego był taki, że schodząc do szatni na przerwę, prowadziły już 27 punktami. Żyrardowiankom udało się nieco poprawić swoją grę w trzeciej i czwartej kwarcie, ale daleko było im do tego, aby doprowadzić do wyrównania wyniku. W ostatniej partii ełkaesianki spuściły nieco z tonu, czego skutkiem było jedynie zdobycie przez nich 7 punktów przez całe 10 minut. Mimo tego, całe spotkanie można podsumować określeniem „imponujące zwycięstwo”.

Pod kątem zdobyczy punktowej szczególnie wśród zawodniczek z przeplatanką na piersi wyróżniła się Patrycja Kawczyńska, z 19 oczkami na koncie. Druga w tej klasyfikacji była jej siostra, Marta Kawczyńska, z rzutami za łącznie 10 punktów. Ostatnia na podium zameldowała się Weronika Kobza – 9 oczek.

ŁKS MSMS Łódź – UKS Trójka Żyrardów 73:37
(29:9; 15:8; 22:13; 7:7)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119