Nie zbaczać z kursu. Zapowiedź meczu z MUKS Piaseczno

Koszykarze spod herbu przeplatanki w sobotę o godzinie 18 rozegrają wyjazdowe starcie z MUKS Piaseczno. Podopieczni trenera Zycha w zeszły weekend doznali minimalnej porażki z Polonią Warszawa, ale mimo tego cel pozostał ten sam – awans z jak najwyższego miejsca do play-offów o 1. Ligę.

Mimo ostatecznej porażki, niedzielne spotkanie z Polonią Warszawa można było określić jako najciekawsze, które zostało rozegrane w tym sezonie na Zatoce Sportu. Teraz biało-czerwono-biali muszą pozostawić to za sobą i skupić się na końcówce sezonu zasadniczego. Ich kolejnym rywalem będzie MUKS Piaseczno, zespół broniący się przed spadkiem z 2. Ligi.

Piasecznianie aktualnie znajdują się na 15. miejscu w tabeli grupy B 2. Ligi. Dla gospodarzy sobotniego starcia każdy mecz jest walką o przetrwanie, szczególnie, że strata względem 13. lokaty wynosi trzy punkty, przy dwóch zaległych spotkaniach MUKS-u. Ostatnie starcie ełkaesiaków z tą drużyną skończyło się pewnym i wysokim zwycięstwem 85:57.

Spotkanie przy ul. Szkolnej 14 w Piasecznie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Fot. Łukasz Żuchowski