Koszykarki w play-offach o 1. Ligę!

W sobotę koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego zwyciężyły z MUKS-em Piaseczno 56:48. Choć w ramach II etapu 2. Ligi pozostały im jeszcze trzy mecze do rozegrania, to już w tym momencie ełkaesianki zagwarantowały sobie uczestnictwo w play-offach o 1. Ligę.

Pierwszy etap rozgrywek 2. Ligi biało-czerwono-białe przeszły jak burza, wygrywając wszystkie spotkania. Od Nowego Roku rozgrywają mecze już w ramach drugiego etapu tych rozgrywek. Do ukończenia go pozostały im trzy mecze, jednak już w tym momencie podopieczne trenera Słomińskiego mogą cieszyć się z kolejnego sukcesu – awansu do fazy play-off, w której będą miały szansę powalczyć o awans do 1. Ligi.

Aktualny stan tabeli grupy ełkaesianek w ramach II etapu 2. Ligi

Łodzianki do II etapu przystąpiły z dobrej pozycji właśnie dzięki świetnym występom na początku sezonu, gdyż rezultaty starć z rywalkami, które również się zakwalifikowały do tej grupy, zostały przeniesione. W tym momencie, po wygranej z MUKS-em Piaseczno, ŁKS nie ma już nawet matematycznych szans, aby nie zakwalifikować się do fazy play-off (tutaj rolę odgrywa także lepszy bilans bezpośredni z SMS PZKosz II Łomianki).

Kolejnym etapem będzie turniej półfinałowy, złożony z dwóch grup po cztery zespoły. W nich każdy zespół zagra po jednym meczu ze sobą, po czym dwie najlepsze drużyny z tych grup zmierzą się ze sobą w turnieju finałowym. Dwójka najlepszych w nim zespołów awansuje do 1. Ligi Koszykówki Kobiet.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119