Koszykówka

Czas się odegrać. Zapowiedź meczu z Żubrami Białystok

Przed biało-czerwono-białymi ostatni pojedynek w ramach fazy zasadniczej 2. Ligi. Choć mają już pewne rozstawienie z pozycji wicelidera, tak mecz w Białymstoku zapewne i tak będzie ważny dla łodzian. Ostatnie starcie między nimi a Żubrami zakończyło się porażką ełkaesiaków, więc teraz będą chcieli się na nich odegrać.

Podopieczni trenera Zycha dzięki dobrym występom w ostatnich spotkaniach zagwarantowali sobie awans do fazy play-off z drugiego miejsca w tabeli, co przekłada się na to, że w bliższej drabince nie trafią na Polonię Warszawa, z którą w tym sezonie mieli już problemy.

Żubry Białystok od czasu emocjonującego grudniowego spotkania z ŁKS-em w Łodzi wypadły z walki o czołowe miejsca w grupie B. Na taki spadek w tabeli składa się seria czterech porażek z rzędu, między połową stycznia, a końcówką lutego. W kolejnych tygodniach zaczęli poprawiać swoje notowania, jednak ostatnie dwa spotkania – z Sokołem Ostrów Mazowiecka i AZS UJK Kielce – przegrali, czego konsekwencją jest to, że zajmują piątą lokatę w tabeli.

Ełkaesiacy rozpoczną mecz o godzinie 13 w Białymstoku. Transmisja live zostanie przeprowadzona TUTAJ

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119