Kibice

Zapisz się na bieg Tropem Wilczym!

Przez pandemię start IX biegu Tropem Wilczym musiał zostać przełożony z marca, na 15 sierpnia. Łódzka część wydarzenia upamiętniająca Żołnierzy Wyklętych, organizowana przez SK ŁKS, ruszyła już z zapisami!

Co roku, z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w całej Polsce organizowany jest bieg „Tropem Wilczym”. W 2021 roku, z uwagi na panującą w Polsce sytuację pandemiczną, wydarzenie zostało przeniesione z marca, w którym standardowo się odbywało, na 15 sierpnia. Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, które odpowiada za łódzką część biegu wystartowało już z zapisami.

W tym roku na biegaczy czekać będą dwie przygotowane trasy, które przebiegać będą przez alejki parku im. Józefa Piłsudskiego (parku na Zdrowiu):

  • Bieg główny – 5 km
  • Bieg Towarzyszący – 1963 m (dla osób zaproszonych przez organizatora)

Warunkiem udziału w biegu jest ukończony 16 rok życia. W biegu towarzyszącym, za zgodą rodzica, mogą wziąć jednak udział młodsze osoby. Zapisów dokonywać można do 10 sierpnia – wypełniając odpowiedni formularz,  bądź bezpośrednio w biurze zawodów. Udział w biegu wiąże się również z opłatą startową:

  • do dnia 21 czerwca 2021 r. – 35,- zł.
  • do dnia 5 lipca 2021 r. – 40,- zł.
  • do dnia 10 sierpnia 2021 r. oraz w biurze zawodów – 50,- zł.

Szczegółowe informacje odnośnie biegu Tropem Wilczym 2021 znaleźć można w regulaminie imprezy – IX Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych – regulamin


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119