Kibice

Relacja z wyjazdu do Tychów

W pierwszej kolejce nowego sezonu Fortuna 1 Ligi „Rycerzom Wiosny” przyszło ponownie zagrać w Tychach. Na meczu zameldowało się ok 400 fanatyków ŁKS-u.

30.07.2021 r. WYJAZD DO TYCHÓW

Po 1,5 miesiąca ponownie przyszło nam jechać na wyjazd do naszych Braci. W Tychach inaugurowaliśmy nowy sezon. Dla wielu osób sam mecz był jedynie dodatkiem, a tradycyjnie temu wydarzeniu towarzyszyły zgodowe melanże zarówno przed jak i pomeczowe.

Jak wiadomo przy takich meczach, ciężko było dokładniej się policzyć. Nasza liczba to +/- 400 osób, czyli podobnie jak na czerwcowym wyjeździe. Podróż do Tychów przebiegła bez zakłóceń. Na meczu tradycyjnie zajęliśmy miejsca obok młyna Braci, mieliśmy flagę „ŁKS Łódź”. Doping na meczu typowo zgodowy ze wspólnymi pozdrowieniami oraz antypozdrowieniami dla różnych klubów i służb. Nie zabrakło również „pojedynków” na doping z Tyszanami.

Na boisku padł braterski remis, chociaż w naszych szeregach był niedosyt, gdyż powinniśmy to wygrać. Po końcowym gwizdku piłkarze obu drużyn podeszli pod sektor za bramką. Naszym podziękowaliśmy za walkę i liczymy, że kolejne mecze już będą zwycięskie. Powrót również spokojny.

fot. Cyfrasport