Kibice

#DomDlaCałejRodziny – wspólna akcja Stowarzyszenia Kibiców oraz Akademii ŁKS-u Łódź

Wychowankowie naszej akademii to od wielu lat jeden z największych powodów do dumy dla całej ełkaesiackiej Rodziny. Pamiętamy jednak, że Akademia Łódzkiego Klubu Sportowego wychowuje nie tylko doskonałych sportowców, których możemy oklaskiwać na meczach na Stadionie Króla, ale również dojrzałych, świadomych i pełnych pasji ludzi. Dlatego też jako Stowarzyszenie Kibiców postanowiliśmy zaprosić do wspólnej zabawy tych, którzy już od wielu lat poza doskonaleniem swojego piłkarskiego rzemiosła w akademii, zdzierają gardło na trybunach, zasiadając razem z nami na meczach Łódzkiego KS-u. 

Zasady są proste – trzy drużyny akademii, które w ostatnich miesiącach zaimponowały nam swoim zaangażowaniem w życie trybun staną do rywalizacji o nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Kibiców. Na czym będzie polegać rywalizacja? Na ściągnięciu na Stadion Króla jak największej liczby swoich znajomych! Każdy z zawodników z wyznaczonych przez nas drużyn ma za zadanie zebrać jak największą ekipę rówieśników, z którymi wspólnie obejrzy z trybun mecz ze Stalą Rzeszów. Ci, którzy pochwalą się fotkami z największą liczbą znajomych (oraz naturalnie najdłuższą listą tych osób), otrzymają od nas kibicowskie upominki. 

Szczegóły akcji zawodnicy poznają poprzez swoich trenerów, razem z trenerami zweryfikujemy też listę laureatów, którym najlepiej uda się wyeksponować nasze wspólne hasło: #DomDlaCałejRodziny. Liczymy, że nasi młodzi piłkarze, ale też i młodzi fanatycy, pokażą, ile może zdziałać jeden pasjonat, który zaraża swoim entuzjazmem kolegów, rodzinę i znajomych. Trzymamy kciuki za chłopaków i widzimy się wszyscy już w niedzielę, 12 marca, o 12.40 na Stadionie Króla. Drużyny, które na razie nie zostały objęte konkursem zachęcamy, by dalej działały – meczów zostało w sezonie jeszcze sporo, na pewno będą jeszcze okazje, by wykazać się swoją pasją – nie tylko na boisku, ale i na trybunach. 

Do dzieła, panowie, Akademia Fanatyków rusza pełną parą!