Siatkówka

Poniedziałkowy wieczór z Wiewiórami. Zapowiedź meczu z Roleski Grupą Azoty Tarnów

Już dzisiaj o 19:00 w ramach 17. kolejki Tauron Ligi. „Łódzkie Wiewióry” podejmą u siebie Grupę Azoty Tarnów, licząc na kontynuowanie znakomitej w tym sezonie passy zwycięstw. 

Po intensywnym lutym łódzkie siatkarki rozpoczynają marcowe granie w lidze od spotkania z beniaminkiem. Poprzedni miesiąc możemy uznać dla biało-czerwono-białych za udany. W lidze Wiewióry utrzymały status niepokonanych, a w dodatku pokonały w spektakularny sposób DevelopRes Rzeszów 3:0. W Lidze Mistrzyń sprawa wygląda nieco gorzej. Na cztery spotkania (wliczając jedno rozgrywane 1 marca) ełkaesianki przegrały wszystkie, czego efektem było odpadniecie z rozgrywek międzynarodowych, na etapie 1/8 fazy pucharowej. Jest to mimo wszystko dobry wynik, lecz obecnie Wiewiórą pozostaje skupienie się na rozgrywkach krajowych i osiągnięcie tam jak najlepszego wyniku. 

Dzisiejszym rywalem biało-czerwono-białych jest Roleski Grupą Azoty Tarnów, który w obecnym sezonie spisuje się przeciętnie. Na obecną chwilę, zespół z małopolski zajmuje, niskie dziesiąte miejsce, a obecna dyspozycja ekipy prowadzonej przez Marcina Wojtowicza nie jest najlepsza, te od początku roku wygrały zaledwie jedno spotkanie. W pierwszym spotkaniu, pomiędzy ŁKS-em a zespołem z Tarnowa, górą były ełkaesianki, wygrywając na wyjeździe 3:1.

Czy mecz będzie więc formalnością? Wiele wskazuje na to, że tak, choć żadnego zespołu w tej lidze lekceważyć nie można. Początek meczu dziś o 19 w Łódź Sport Arenie. Transmisja w serwisie Polsat Box Go.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119