Kibice

Relacja z wyjazdu do Pruszkowa

Na mecz ze Zniczem Pruszków dostaliśmy zakaz. Mimo to meldujemy się na miejscu w 110 osób, a spotkanie oglądamy z hotelu blisko stadionu.

8.09.2017 r. ZNICZ PRUSZKÓW-ŁKS ŁÓDŹ

Piątkowy wyjazd do Pruszkowa był naszą najbliższą wyprawą w tym sezonie. Niestety Znicz daje niewiele biletów, bo tylko 110. Problem jednak rozwiązał się sam. Niestety za bieganiny przed meczem w Stalowej Woli dostaliśmy na ten wyjazd zakaz. Nie przeszkodziło to jednak w tym, by wyjazdowiczom wybrać się do Pruszkowa. I tak na tym wyjeździe stawiło się 100-110 osób. Mniej więcej połowie różnymi sposobami udało się wejść na stadion, zaś reszta za stadionem w parku, ale potem udało im się wejść do hotelowej knajpy skąd mieli bardzo dobry widok na murawę. Szczególnie w doliczonym czasie gry, kiedy Maks huknął z daleka dając nam zwycięską bramkę, co spowodowało wielką radość w knajpie i na stadionie. Tak więc powrót do Łodzi przebiegł w bardzo dobrych humorach.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119