Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego tygodnia 17-19.10

Z czterech zaplanowanych na ubiegły weekend spotkań drużyn Łódzkiego Klubu Sportowego odbyły się zaledwie 3 starcia. Te przyniosły nam jednak sporo emocji, dzięki czemu nie mogliśmy narzekać na brak weekendowej nudy!

Sobota, 17 października

Warta Działoszyn – ŁKS II Łódź 3:3

Lider IV ligi grupy łódzkiej złapał w ostatnich tygodniach delikatną zadyszkę. Ełkaesiacy nie wygrywają już każdego kolejnego spotkania, a zdarza im się nawet pogubić punkty. Nie inaczej było i w sobotę, jednak dzięki remisowi Boruty Zgierz, rezerwy Rycerzy Wiosny wciąż liderują lidze.

Victoria Łódź – ŁKS III Łódź 1:11

Drugi zespół rezerw ŁKS-u ponownie zaaplikował swoim rywalom grad bramek. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie 9:2 nad liderem tabeli, tym razem pod ostrzałem Ełkaesiaków znalazł się zespół z środka stawki.

Niedziela, 18 października

ŁKS Łódź – Korona Kielce ODWOŁANE

Ze względu na pozytywne wyniki testów na COVID-19 w drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego spotkanie z Koroną zostało odwołane w pierwotnym terminie. Zakażeni piłkarze Rycerzy Wiosny czują się dobrze, jednak wraz z resztą drużyny i pracownikami klubu przebywają na kwarantannie. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Poniedziałek, 19 października

ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 3:0

Siatkarki ŁKS-u po pewnym awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzyń i rozbiciu w decydującym dwumeczu Calcitu Kamnik nie miały litości dla aktualnych mistrzyń Polski. Łódzkie Wiewióry ograły faworyzowane rywalki 3:0, a więcej o tym meczu przeczytacie w naszej RELACJI.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119