Kibice

Pierwszy meldunek ze sprzedaży karnetów. Ponad 850 wykupionych wejściówek

Łódzki Klub Sportowy opublikował pierwszy meldunek z procesu sprzedaży karnetów na sezon 2020/21 w Fortuna I lidze. Przez pierwsze trzy dni sprzedało się ponad 850 wejściówek czyli 32% dostępnych miejsc. 

Oficjalna sprzedaż ruszyła w miniony poniedziałek. Przez pierwszy tydzień pierwszeństwo mają posiadacze stałych wejściówek z poprzedniego sezonu. Otwarta sprzedaż ruszy po weekendzie, w poniedziałek 10 sierpnia.

Jak podał dziś klub na swoim profilu Twitterowym – jako pierwsze wyprzedały się karnety na sektor B2. Cały czas fani mogą kupować wejściówki na sektory: A1, B1, B3, B4, C1 oraz VIP. 

Ze względu na okoliczności i decyzje władz do rozdysponowania będzie na razie jedynie 50 proc. dostępnych na trybunie naszego stadionu miejsc. Stała wejściówka obejmie siedemnaście domowych spotkań ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze, w tym derbowy pojedynek z Widzewem i dwa inne ligowe szlagiery (na spotkanie Totolotek Pucharu Polski karnet nie obowiązuje).

Kibice mogą nabyć karnet zarówno za pośrednictwem strony internetowej (bilety.lkslodz.pl), jak i stacjonarnie w kasie Centrum Biletów Atlas Areny (w najbliższym tygodniu ta ostatnia pracuje w godz:  czwartek: 10-18, piątek: 8-16; sobota i niedziela nieczynne).

Karnet ulgowy można zakupić jedynie stacjonarnie. O możliwości zakupu biletów na poszczególne mecze klub poinformuje przed rozpoczęciem rozgrywek.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119