Kibice

Oświadczenie kibiców ŁKS ws. protestów

W związku z licznymi protestami na ulicach polskich miast prezentujemy oficjalne stanowisko kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Nie ma naszej zgody na niszczenie dziedzictwa naszego narodu.

Pełna treść oświadczenia:

Od weekendu w Polsce odbywają się liczne manifestacje w obronie praw kobiet. W pełni rozumiemy rozgoryczenie ludzi obecną sytuacją w kraju.

Jako kibice ŁKS nie popieramy żadnej partii politycznej. Sprzeciwiamy się jednak niszczeniu polskich tradycji, pomników, zabytków i kościołów.

Naszym obowiązkiem jest stanie w obronie wartości, które od przeszło tysiąca lat tworzą tożsamość naszego Narodu. Nie zgadzamy się, by w naszym mieście i w całym kraju panował klimat anarchistyczny, a wrogowie ojczyzny hańbili symbole narodowe.

Apelujemy do większości dobrych ludzi, biorących udział w antyrządowych protestach o rozsądek. Sprzeciwiamy się zaostrzeniu prawa aborcyjnego i solidaryzujemy się z Wami. Jednak zwróćcie uwagę na to kto idzie obok was i nie dajcie wypłynąć na fali waszych protestów lewakom, którzy niszczą nasze piękne miasto. Temu się sprzeciwiamy!