Kibice

Relacja z wyjazdu do Gdyni

W Gdyni na środowym wyjeździe melduje się 164 kiboli ŁKS-u.

27.04.2022 r. WYJAZD DO GDYNI

Kolejny nasz wyjazd w rundzie wiosennej tym razem wypadł w środę. Mimo późnej godziny rozpoczęcia meczu nie był to nasz liczny wyjazd. W Gdyni stawiliśmy się w 164 osoby, w tym 3 ziomków z Zawiszy i 2 z Lecha. 

Podróż na północ Polski była szybka, bez przygód, na jednym postoju. W Gdyni zameldowaliśmy się ze sporym zapasem czasowym, do tego sprawne wejście spowodowało, że główna grupa na sektorze była już na godzinę przed meczem. Na sektorze powiesiliśmy flagę „ŁKS Łódź”, a także flagi z pozdrowieniami dla: Damiana, Bastka, Pucka, Marcinka, Skiery, Denvera, Pieprza, Młodego Fafluna, Antona i Paszola. Patrząc na wyczyny parodystów mieniących się piłkarzami ŁKS-u, nasz doping ograniczyliśmy do głośnego „Jesteśmy zawsze tam…”, pozdrowieniu zgód i 2-3 przyśpiewek powtarzając to w drugiej połowie spotkania. Po końcowym gwizdku i podejściu kopaczy pod nasz sektor poleciało gromkie „eŁKSa grać kurwa mać” oraz przekaz, co mają zrobić w derbach.

20 minut później wypuścili nas z sektora i udaliśmy się do swoich środków transportu. Podróż powrotna również spokojna, na jednym postoju i w zasadzie wyjazd bez historii przeszedł do historii.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119