Kibice

ŁKS przeciwko koronawirusowi! All Coronaviruses Are Bastards!

Cały świat zmaga się od tygodni z koronawirusem (COVID-19). Z groźną chorobą, która rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie mamy do czynienia również w Polsce. W szpitalach zaczyna brakować materiałów medycznych czy środków dezynfekujących. Z tego powodu postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy pod nazwą „All Coronaviruses Are Bastards” i pomóc tym, którzy w słusznej sprawie narażają swoje życie – lekarzom i personelowi szpitali.

Zgodnie z nazwą naszej akcji „All Coronaviruses Are Bastards” prosimy wszystkich fanów o wpłacanie kwoty 13 złotych 12 groszy, 131 złotych 20 groszy czy 1312 złotych w zależności od możliwości finansowych. Wpłat dokonywać należy na numer konta Stowarzyszenia Kibiców ŁKS Łódź:

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422

W tytule przelewu należy wpisać „pomoc”.

Konto PayPall dla emigracji: sk@lksfans.pl

Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup rzeczy niezbędnych do funkcjonowania placówek szpitalnych oraz na odpowiednią pomoc lekarzom w nich pracujących.

Na naszym forum oraz fan page-u na facebook-u będziemy publikować odpowiednie podsumowania zebranych kwot oraz rzeczy za nie zakupionych.