Pomagamy w walce z koronawirusem!

Nie ma meczów, nie ma wyjazdów, więc skrót ACAB na pewien czas zmienia swoje pierwotne znaczenie. Dzisiaj wszyscy jesteśmy zjednoczeni pod hasłem All Coronaviruses Are Bastards i mamy zamiar aktywnie włączyć się do walki z tą przeklętą zarazą.

Nie jest wielką tajemnicą, że obecnie najważniejsi są dla nas ludzie na pierwszej linii frontu: ratownicy medyczni, lekarze na oddziałach zakaźnych, pielęgniarki czy diagności laboratoryjni. Choć uwierzcie nam, wielu z nas miałoby ochotę zaprosić tego całego koronawirusa do oktagonu, tym razem w naszym imieniu walczyć muszą inni. Ale to nie znaczy, że nam pozostaje wyłącznie rola biernych obserwatorów. Zorientowaliśmy się w zapotrzebowaniu łódzkich szpitali, które już dziś wyczerpują powoli swoje zapasy maseczek czy kombinezonów, a w gonitwie pomiędzy łóżkami szpitalnymi nie mają czasu nawet na zamówienie jakiegokolwiek posiłku. Postanowiliśmy pomóc im na tym froncie i ruszamy ze zbiórką funduszy na szeroko rozumianą walkę z tym ścierwem, które przypałętało się do naszego miasta. Zbieramy pieniądze, by na bieżąco reagować w zależności od potrzeb placówek, z którymi pozostajemy w kontakcie – nie chcemy zalać szpitali paletami wody, jeśli okażę się, że potrzebniejsze w danym momencie będą maseczki czy posiłki.

Każda złotówka się przyda. Stowarzyszenie Kibiców ŁKS-u Łódź zaczyna od wpłaty 1312 złotych, ale przyjmiemy z wdzięcznością i wykorzystamy co do grosza też wpłaty 131,20 zł czy 13,12 zł. Zachęcamy do wpłat kiboli z Łodzi, ale i zgodowiczów czy fancluby – jak sami widzicie, wydaje się, że to właśnie w naszym mieście sytuacja może być najcięższa, już teraz liczba zarażonych jest dość wysoka.

Drodzy lekarze, lekarki, pielęgniarki, diagności laboratoryjni. Niestety nie jesteśmy w stanie naklepać tego wirusa za was, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byście czuli nasze wsparcie w ringu. Jednocześnie apelujemy do wszystkich kiboli: zostańcie w domach. To nie czas na osiedlową piłkę czy imprezowanie po Piotrkowskiej, ludzie, którym chcemy pomóc w tej zbiórce mówią wprost: im więcej z nas zostanie w mieszkaniach, tym mniej wyląduje na ich łóżkach szpitalnych. Ci ludzie narażają swoje zdrowie i życie, żeby wirus nie rozprzestrzenił się po osiedlach. Jest szansa dać im wsparcie.

NASZYKOWAĆ, K*RWA, PIENIĄDZE! WOJNA!

Wpłat dokonywać należy na numer konta Stowarzyszenia Kibiców ŁKS Łódź:

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422

W tytule przelewu należy wpisać „pomoc”.

Konto PayPal dla emigracji: sk@lksfans.pl