KibiceŁódź Kocha Sport

Jubileuszowa edycja biegu „Tropem Wilczym” za nami!

Już po raz 10 w całej Polsce wystartował bieg „Tropem Wilczym”. Łódzki bieg, jak co roku organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, po raz kolejny okazał się organizacyjnym sukcesem i sposobem na aktywne spędzenie dnia.

Niedzielne przedpołudnie było aktywne dla biegaczy w każdym biegu. Punktualnie o godzinie 11 wystartował pierwszy tego dnia bieg – bieg towarzyszący na dystansie 1963m, w którym rywalizowała młodzież oraz dzieci.

Godzinę później ze startu zlokalizowanego pod stadionem Łódzkiego Klubu Sportowego wyruszył bieg główny na dystansie 5 kilometrów. Tradycyjnie wystrzał startera poprzedziło odśpiewanie pierwszej zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Trasę prowadzącą ścieżkami parku na zdrowiu pokonało niespełna 300 biegaczy.

Za linią mety na każdego z biegaczy czekały okolicznościowe medale, które wręczali żołnierze. Nie zabrakło także stałego elementu łódzkiej odsłony „Tropem Wilczym” – specjalnego graffiti, na tle którego można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Najszybsza spośród kobiet okazała się Edyta Twarożyńska, a wśród mężczyzn najszybciej na mecie zameldował się Tomasz Osmulski. Drugie i trzecie pozycje w obu klasyfikacjach zajęli zawodnicy z ełkaesiackiej grupy biegowej Łódź Kocha Sport.

Zdjęcia: Kejti Grabz Foto

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0