„Piona” żegna się z ŁKS-em

44 występy i trzy gole – na takim bilansie zatrzymał się licznik występów w ŁKS-ie Łukasza Piątka. Klub za pośrednictwem oficjalnej strony pożegnał Łukasza i podziękował za grę w biało-czerwono-białych barwach. Kontrakt z 34-latkiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Do ŁKS-u Łukasz Piątek trafił pod koniec września 2018 roku. Wtedy, jako wolny zawodnik, mógł zasilić szeregi nowego klubu poza oknem transferowym. Od tego czasu „Piona” stał się niemal podstawowym elementem pierwszoligowej układanki kadrowej. W 1 lidze jego licznik zatrzymał się na 20 spotkaniach, które bardzo mocno przyczyniły się do awansu „Rycerzy Wiosny” do ligowej elity.

Sezon później, już na boiskach Ekstraklasy, Łukasz zagrał w 22 spotkaniach, do których dołożył dwa mecze w Pucharze Polski. Większość występów w mijającym sezonie „Piona” zaliczył jeszcze za czasów trenera Kazimierza Moskala, po zmianie szkoleniowca na boisku zameldował się tylko raz – w przegranym 4:0 meczu ze Śląskiem Wrocław. Nieobecność doświadczonego pomocnika w składzie na ostatni mecz z Arką trener Stawowy skwitował jedynie lakonicznym słowem „uraz”.

Łącznie w biało-czerwono-białych barwach Łukasz wystąpił w 44 spotkaniach i strzelił 3 gole. Ostatni z nich przypadł na pierwszy po zimowej przerwie mecz z Legią przy Łazienkowskiej.

Łukasz, dziękujemy za serce włożone w grę dla ŁKS-u! Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119