Stadion

WIDEO: Styczniowy raport z budowy stadionu

Standardowo jak co miesiąc kamera ŁKS TV zawitała na placu budowy stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2. Oprócz panelu pytań do przedstawiciela firmy MIRBUD styczniowy raport doczekał się przebitek z wewnątrz inwestycji.

Standardowo również na pytania rzecznika prasowego ŁKS-u odpowiadał Marek Rosa, kierownik kontraktu z ramienia firmy MIRBUD. Nie zabrakło podsumowania prac, planów na najbliższy czas, ale i kilku ciekawostek odnośnie inwestycji.

O postępie prac:
– Prace realizujemy zgodnie z harmonogramem. W tym roku zima nie jest tak sprzyjająca jak w ubiegłym, więc mamy troszkę utrudnione zadanie. W ostatnim czasie udało nam się wykonać część prac monolitycznych żelbetowych, wykonaliśmy również montaż elementów prefabrykowanych na trybunie północnej. Rozpoczęliśmy również wykonywanie ścian murowanych pod kioski gastronomiczne na trybunie północnej.

O telebimach i tablicy wyników:
– Telebimy będą dwa. Jeden będzie w narożniku trybuny zachodniej i południowej, a drugi będzie po przeciwnej stronie. Tablica wyników będzie z kolei znajdowała się w narożniku trybuny południowo-wschodniej i będzie pod dachem.

O wykorzystaniu elementów starego stadionu:
– Na nowej części stadionu chcielibyśmy wykorzystać część barier z demontażu. Chodzi o te bariery, które są wykonane z wypełnieniem z poliwęglanu. Chcielibyśmy wykorzystać je do wygrodzenia poszczególnych trybun.

O planach na najbliższe tygodnie:
– Planujemy dokończyć montaż praktycznie wszystkich elementów prefabrykowanych na trybunie północnej, zakończyć te roboty żelbetowo monolityczne również. Kontynuujemy cały czas prace związane z wykonywaniem robót żelbetowych na biurowcu.

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119