Stadion

Stadion ŁKS-u turystyczną ikoną Łodzi? Możesz mu w tym pomóc!

Stadion, na którym na co dzień o ligowe punkty rywalizują piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego dostał się do finałowej rundy głosowania na „Turystyczną Ikonę Łodzi”. Głosowanie trwa do najbliższej środy, a zwycięzca oprócz tytułu otrzyma pokaźną pomoc finansową na promocje i marketing.

Co przychodzi Wam do głowy po usłyszeniu „turystyczna ikona Łodzi”? Jedną z pierwszych rzeczy, zaraz po Piotrkowskiej czy Manufakturze, zapewne jest miejsce, które dało wielu pokoleniom łodzian niezliczoną dawkę emocji – zarówno tych radosnych, jak i nieco smutniejszych. To właśnie tu swoje mecze rozgrywali mistrzowie Polski. To właśnie tu łódzkie zespoły rozpoczynały swoje przygody z europejskimi rozgrywkami. I to właśnie tu podziwiać mogliśmy plejadę gwiazd świata futbolu z Thierry’m  Henry’m na czele.

Ale tyle o historii. Dziś, to MY możemy napisać nową historię tego miejsca. Domu Łódzkiego Klubu Sportowego. To dzięki nam stadion przy al. Unii Lubelskiej 2 może stać się nową „Turystyczną Ikoną Łodzi”!

Aby oddać swój głos w plebiscycie wystarczy kliknąć TUTAJ, wyszukać na liście stadion ŁKS-u i zagłosować na jego kandydaturę.

Plebiscyt organizowany jest przez urząd miasta Łodzi z okazji światowego dnia turystyki. Po przejściu pierwszego etapu, do ścisłego finału zakwalifikowały się 84 obiekty oraz wydarzenia znajdujące/odbywające się w Łodzi. Głosowanie w ostatniej fazie ruszyło dzisiaj, a potrwa do najbliższej środy (24.10).

Zwycięzca plebiscytu otrzyma warty blisko 50 tysięcy złotych pakiet promocyjny, który wykorzystać będzie można na kampanię wizerunkową.