Stadion

Sierpniowy raport z budowy stadionu [WIDEO]

Początek nowego miesiąca oznacza kolejny raport z budowy Stadionu Króla. Jak zawsze, naszym przewodnikiem był kierownik Marek Rosa, który opowiedział o tym co udało się zrobić w sierpniu oraz jakich zmian powinniśmy oczekiwać we wrześniu.

Oświetlenie zostało już częściowo przemontowane na miejsca docelowe na dachu stadionu, zostanie ono uruchomione na najbliższy mecz domowy, czyli spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała, które odbędzie się 18 września.

W sierpniu rozpoczęto także montaż krzesełek, który powinien potrwać do końca października. Prawdopodobnie w drugiej połowie października zobaczymy już ułożony napis z krzesełek na trybunie wschodniej. Na ten moment zamontowano około 2500 nowych krzesełek.

Aktualnie na stadionie pracuje ponad 200 pracowników – liczba ta nie zostanie zmniejszona, a jest szansa na to, że pojawi się ich więcej. Deszczowe dni spowolniły niektóre prace na stadionie, które kilkukrotnie trzeba było przekładać, jednak nie wpłynęło to znacznie na harmonogram prac. Zapowiadane kilka miesięcy temu terminy, tj. zakończenie głównych prac na stadionie do końca tego roku, są niezagrożone. Na początek przyszłego roku pozostaną drobne prace wykończeniowe oraz sprawy formalne, takie jak odbiory.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119