Sporty Walki

Walka „Bomby” już dziś!

Już dziś wieczorem swoją walkę dla federacji Brave stoczy nasz kolega z trybun – Marcin Bandel. „Bomba” zmierzy się niepokonanym dotąd Magomedem Ayskhanovem.

Na piątkowym ważeniu przed galą Brave 54 to ełkaesiak spełnił limit wagowy sobotniego pojedynku (79,4 kg). „Bomba” wniósł na wagę 79,2 kg, z kolei Szwajcar ważył 79,8 kg. Wagowy nadmiar przeciwnika Marcina nie jest jednak niczym strasznym i nie eliminuje go z pojedynku.

Straszny może wydawać się jednak rekord Szwajcara – 7 stoczonych walk, 7 zwycięstw, w tym jedno KO. „Bomba” niejednokrotnie pokazywał jednak, że żaden przeciwnik nie jest mu straszny i ambicją połączoną z wysokimi umiejętnościami jest w stanie pokonać każdego. Nie inaczej będzie i dzisiaj. Czeka nas ciekawa walka, do której ełkaesiak wydaje się być solidnie przygotowany.

Gala Brave 54 transmitowana będzie od godziny 19:30 Polsacie Sport, a także Polsat Box Go. Walka „Bomby” rozpocznie się ok 22.

Bomba, idziesz po swoje!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119