Sporty Walki

Niech seria trwa. „Bergi” walczy na Babilon MMA 32!

Już dziś podczas gali Babilon MMA 32 w oktagonie zobaczymy kolejnego ełkaesiaka. Po dwóch widowiskowych wygranych na poprzedniej edycji wydarzenia, dobrą serie ŁKS-u postara się kontynuować „Bergi”.

„Bergi” po raz pierwszy zaprezentował swoje umiejętności w marcu tego roku. Od tego czasu jego rekord prezentuje się jedynie coraz lepiej. Ełkaesiak stoczył trzy walki, każdą z nich wygrywając. O tym, że Michał jest dobrym wojownikiem wiemy więc już bardzo dobrze. Dziś przyjdzie czas na kolejne zwycięstwo w formule semi-pro.

Po drugiej stronie oktagonu stanie Aleksy Nowak, czyli absolutny debiutant w świecie MMA. Nowak nie miał jeszcze okazji zaprezentować się ani na amatorskim, ani na zawodowym poziomie, także czeka go bardzo trudne przetarcie.

Walka z udziałem ełkaesiaka otworzy piątkową galę Babilon MMA 32 w Radomiu. Pojedynek rozpocznie się kilka chwil po 19, a jego przebieg śledzić będzie można na antenie Polsat Sport Fight oraz w serwisie Polsat Box Go.

”Bergi”, tylko zwycięstwo!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119