Kolejny wojownik ŁKS-u wchodzi do gry! „Janek” zadebiutuje na gali Octagon 10

Już w sobotę podczas gali Octagon No Mercy 10: Gold Edition dojdzie do debiutu kolejnego wojownika spod herbu przeplatanki – „Janka”! I choć będzie to jego pierwsza zawodowa walka w karierze, to z całą pewnością nie zabraknie w niej emocji!

Jakub Jasiński co prawda zadebiutuje w sobotę w zawodowym mma, jednak jego amatorska baza świadczy o tym, że będzie to jedynie formalność. Doskonały zapaśnik, wielokrotny medalista turniejów w Polsce, Serbii czy w Bośni i Hercegowinie, Vice Mistrz Europy i Mistrz Polski w MMA. To jednak tylko wycinek z bogatej kariery „Janka”.

Po drugiej stronie ringu stanie zawodnik poukładany w każdej płaszczyźnie mieszanych sztuk walki. Piotr Drozdowski na co dzień jest trenerem boksu, ale ma również na swoim koncie nie małe doświadczenie w BJJ.

O przygotowanie do walki wojownik spod herbu przeplatanki może być jednak spokojny. Na co dzień „Janek” trenuje w Zenith FitFabric Łódź, a na zajęciach spotyka się m.in. z braćmi Kopera – „Małpą” „Dajmosem” – którzy niejednokrotnie dawali naprawdę dobre walki.

Starcie gladiatorów w dywizji półcięzkiej MMA 🔥⚡👊 Kiedy do klatki wchodzą zawodnicy, którzy podczas walki ważą ok. 100…

Opublikowany przez Octagon No Mercy Czwartek, 11 lutego 2021

Sobotnia rywalizacja będzie miała jeszcze jeden, nieco pozasportowy wymiar. „Janek” zmierzy się bowiem z zawodnikiem z podwarszawskiego Żyrardowa. To z całą pewnością jedynie wzmocni i tak silne już uderzenia ełkaesiaka, choć znając Janka i jego umiejętności, możemy być spokojni o to, że włoży w walkę ambicję i nieposkromioną chęć zwycięstwa!

Gala Octagon No Mercy 10:Gold Edition odbędzie się już w sobotę (20.02), a jej start zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja wydarzenia dostępna jest jedynie w systemie pay-per-view. Kupując dostęp spod tego LINKu bezpośrednio można wesprzeć wojownika spod herby przeplatanki.

Janek, tylko zwycięstwo!