Sporty Walki

Już dziś Patryk Radoń zawalczy o pas mistrza HFO!

To już dziś! Reprezentant ŁKS Łódź Boks – Patryk Radoń – stanie do walki o pas mistrzowski organizacji HFO. Ełkaesiak ma szansę zostać pierwszym w historii federacji posiadaczem tytułu mistrzowskiego.

Żeby wyłonić mistrza kategorii lekkiej, HFO organizuje specjalny turniej. Ten składać się będzie z dwóch etapów – półfinałów, które odbędą się na początku głównej karty walk, oraz finału, czyli main eventu gali HFO 10.

W półfinale Radoń zmierzy się z Rafałem Kosiarskim – doświadczonym kickboxerem ze Skawina, z którym ełkaesiak przegrał jeszcze za czasów amatorskich startów. W drugim pojedynku zmierzą się Mateusz BiałasDievidas Michevicius. W walce decydującej o mistrzostwie zmierzą się zwycięzcy obu półfinałów.

Gala HFO 10 rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:00. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi stacja TVP Sport, ale będzie ona również dostępna na platformie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Patryk, idziesz po swoje!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119