Sporty Walki

Dwie walki na jednej gali. „Gregory” i „Ogór” walczą na Hybrid MMA3!

Rozpoczyna się nowy miesiąc, a wojownicy Łódzkiego Klubu Sportowego wejdą w niego z przytupem. Już dziś na gali Hybrid MMA 3 pojedynki stoczy dwóch ełkaesiaków!

Jako pierwszy w oktagonie zamelduje się „Gregory”. Dla Mateusza będzie to pierwszy występ od maja i wygranej podczas gali Poznań Fight Night. Ale wcale nie musiało tak być. We wrześniu nasz wojownik miał zawalczyć na gali Fight Rose, która nie odbyła się jednak przez problemy organizacyjne.

Rywalem ełkaesiaka będzie Bartłomiej Karolczyk, który w zawodowym MMA ma na swoim koncie jedno zwycięstwo, a w amatorskich starciach legitymuje się bilansem 3-1. Zawodnik z Gniezna jest w gazie. W 2023 roku stoczył trzy walki, wszystkie z nich wygrywając. Nie będzie to więc przeciwnik z gatunku tych prostych.

Jako drugi zaprezentuje się „Ogór”, który wraca po sierpniowej porażce na FENie. Kuba będzie chciał udowodnić, że był to jedynie wypadek przy pracy i wciąż budować bilans na zwycięstwach. Tych w zawodowych startach nie brakuje, na trzy walki ełkaesiak wygrał dwie, z kolei w startach amatorskich smaku zwycięstwa zaznawał sześć razy.

Po drugiej stronie oktagonu stanie mniej doświadczony zawodnik – Krystian Głażewski. Zawodnik poznańskiego Ankosu co prawda stoczył ponad 20 walk amatorskich, ale na swoim koncie ma jeden pojedynek zawodowy. Nie zmienia to faktu, że będzie wymagającym rywalem.

Gala Hybrid MMA 3 z udziałem ełkaesiaków rozpocznie się dzisiaj o 19. Transmisje przeprowadzi stacja Polsat Sport  Fight.

”Gregory”, „Ogór”, tylko zwycięstwo!