„Bomba” zawalczy na Brave 58!

Marcin Bandel po raz kolejny wejdzie do klatki federacji Brave, żeby poszukać widowiskowego zwycięstwa. Ełkaesiak zawalczy na sobotniej gali w Korei, mierząc się z bardzo niewygodnym rywalem.

„Bomba” podczas gali Brave 58 poszuka trzeciego zwycięstwa z rzędu. Ostatnie dwie walki ełkaesiak kończył w widowiskowy sposób, ale co najważniejsze – był w nich skuteczny, dzięki czemu to jego ręka dwukrotnie wędrowała w górę. Dzisiaj Marcin wejdzie do oktagonu po półrocznej przerwie, ale z całą pewnością kolejny raz pokaże pełnie swoich umiejętności.

A to w tym pojedynku będzie bardzo ważne. Ełkaesiak zmierzy się bowiem z Luisem Felipe Diasem. Brazylijczyk jest nieco mniej doświadczony od łodzianina, ale notuje imponującą serię 7 zwycięstw z rzędu.

 

Początek gali Brave CF 58 już dziś o 12:30 czasu polskiego. Walka „Bomby” odbędzie się jako przedostatnie zestawienie karty walk, więc powinna rozpocząć się w okolicach godziny 15. Transmisję z gali będzie można śledzić jedynie w serwisie DAZN (wymaga płatnej subskrypcji).

„Bomba”, idziesz po swoje!