Sporty Walki

„Bomba” zawalczy na Brave 58!

Marcin Bandel po raz kolejny wejdzie do klatki federacji Brave, żeby poszukać widowiskowego zwycięstwa. Ełkaesiak zawalczy na sobotniej gali w Korei, mierząc się z bardzo niewygodnym rywalem.

„Bomba” podczas gali Brave 58 poszuka trzeciego zwycięstwa z rzędu. Ostatnie dwie walki ełkaesiak kończył w widowiskowy sposób, ale co najważniejsze – był w nich skuteczny, dzięki czemu to jego ręka dwukrotnie wędrowała w górę. Dzisiaj Marcin wejdzie do oktagonu po półrocznej przerwie, ale z całą pewnością kolejny raz pokaże pełnie swoich umiejętności.

A to w tym pojedynku będzie bardzo ważne. Ełkaesiak zmierzy się bowiem z Luisem Felipe Diasem. Brazylijczyk jest nieco mniej doświadczony od łodzianina, ale notuje imponującą serię 7 zwycięstw z rzędu.

 

Początek gali Brave CF 58 już dziś o 12:30 czasu polskiego. Walka „Bomby” odbędzie się jako przedostatnie zestawienie karty walk, więc powinna rozpocząć się w okolicach godziny 15. Transmisję z gali będzie można śledzić jedynie w serwisie DAZN (wymaga płatnej subskrypcji).

„Bomba”, idziesz po swoje!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119