Zrobić ważny krok w walce o brąz! Czas na drugi mecz z Budowlanymi Łódź

Czwartek może być bardzo kluczowy w walce o brąz TAURON Ligi. Właśnie dzisiaj siatkarki ŁKS-u zmierzą się w drugim meczu o brązowy medal z Grot Budowalnymi Łódź.

Pierwszy mecz z Grot Budowlanymi  Łódź wyglądał tak, jak chciałyby tego „Łódzkie Wiewióry” czy ich kibice. Ełkaesiaki pewnie wygrały 3:0, po świetnej grze. Teraz przyszedł czas na rewanżowy pojedynek, w którym gospodyniami będzie ekipa Budowalnych.

Zdecydowanie większa presja wyniku spoczywać będzie na gospodyniach czwartkowego starcia, przez co ełkaesiakom może grać się nieco łatwiej. Należy być jednak czujnym, ponieważ podopieczne Macieja Biernata już raz w tym sezonie odwróciły losy rywalizacji po porażce w pierwszym spotkaniu. Pierwszy mecz przegrały z Legionovią, a następnie zwyciężyły dwa razy z rzędu, dzięki czemu awansowały do półfinału TAURON Ligi.

Początek spotkania zaplanowano w czwartek na godzinę 20:30. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Fot. Łukasz Żuchowski