Zmazać plamę i ograć mistrzynie Polski! Zapowiedź meczu z Chemikiem Police

Po nieudanym meczu z Developresem Rzeszów czas na trzecie rewanżowe spotkanie łódzkich „Wiewiór” w Tauron Lidze! O godzinie 20:30 podopieczne Michala Maska rozpoczną starcie z Chemikiem Police, aktualnymi mistrzyniami Polski.

W nadchodzącym spotkaniu 15 kolejki Tauron ligi biało-czerowono-białe podejmą u siebie w hali im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego, aktualne mistrzynie Polski – Chemika Police. „Wiewióry” będą chciały zrobić wszystko, aby się odegrać po ostatniej przegnanej w lidze przed własną publiką z Developresem Rzeszów 3-0. W pierwszym spotkaniu w Policach siatkarki spod herbu przeplatanki wygrały spotkanie 3-1 i na pewno będą chciały to powtórzyć.

Rywalkami ŁKS-u będzie Chemik Police, czyli zespół, który aktualnie znajduję się na drugiej pozycji w lidze z jednym meczem zaległym i tracący to liderującego Developresu 3 punkty. Podopieczne Jacka Nawrockiego wygrały ostatni mecz z Budowlanymi Łódź i bez wątpienia będą chciały zrobić wszystko, co w ich mocy, aby zrównać się punktami z liderem ligi. Naprzeciwko swoim byłym koleżanką z drużyny stanął Martyna Grajber oraz Paulina Maj-Erwardt, które opuściły podczas letniej przerwy zespół mistrzyń Polski na rzecz ŁKS-u.

Początek meczu ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police został zaplanowany na godzinę 20:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna w serwisie PolsatBoxGo.

Fot. Pilot08