Siatkówka

Zmazać plamę i ograć mistrzynie Polski! Zapowiedź meczu z Chemikiem Police

Po nieudanym meczu z Developresem Rzeszów czas na trzecie rewanżowe spotkanie łódzkich „Wiewiór” w Tauron Lidze! O godzinie 20:30 podopieczne Michala Maska rozpoczną starcie z Chemikiem Police, aktualnymi mistrzyniami Polski.

W nadchodzącym spotkaniu 15 kolejki Tauron ligi biało-czerowono-białe podejmą u siebie w hali im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego, aktualne mistrzynie Polski – Chemika Police. „Wiewióry” będą chciały zrobić wszystko, aby się odegrać po ostatniej przegnanej w lidze przed własną publiką z Developresem Rzeszów 3-0. W pierwszym spotkaniu w Policach siatkarki spod herbu przeplatanki wygrały spotkanie 3-1 i na pewno będą chciały to powtórzyć.

Rywalkami ŁKS-u będzie Chemik Police, czyli zespół, który aktualnie znajduję się na drugiej pozycji w lidze z jednym meczem zaległym i tracący to liderującego Developresu 3 punkty. Podopieczne Jacka Nawrockiego wygrały ostatni mecz z Budowlanymi Łódź i bez wątpienia będą chciały zrobić wszystko, co w ich mocy, aby zrównać się punktami z liderem ligi. Naprzeciwko swoim byłym koleżanką z drużyny stanął Martyna Grajber oraz Paulina Maj-Erwardt, które opuściły podczas letniej przerwy zespół mistrzyń Polski na rzecz ŁKS-u.

Początek meczu ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police został zaplanowany na godzinę 20:30. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna w serwisie PolsatBoxGo.

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119