Siatkówka

Z Radomką w poniedziałek. Znamy terminarz pierwszej rundy fazy play-off!

Już w najbliższy weekend zespoły TAURON Ligi rozpoczną zmagania w fazie play-off. ŁKS Commercecon do gry wejdzie jako jedna z ostatnich drużyn, grając pierwszy mecz w poniedziałek.

W pierwszej rundzie fazy play-off TAURON Ligi „Łódzkie Wiewióry” zagrają z Radomką Radom. Pierwszy mecz obu ekip odbędzie się w poniedziałek (04.04) o 17:30 w Łódź Sport Arenie. Rewanż zaplanowano z kolei na niedzielę (10.04) o tej samej godzinie – 17:30. Ewentualny trzeci mecz zmagań odbędzie się 14 kwietnia.

Początek drugiej rundy fazy play-off, zarówno półfinały jak i mecze o niższe miejsca, zaplanowano na 21 kwietnia. 

Pary 1 rundy fazy play-off TAURON Ligi:

  1. Chemik Police – Uni Opole
  2. Developres Rzeszów – BKS Bielsko-Biała
  3. ŁKS Commercecon Łódź – Radomka Radom
  4. Legionovia Legionowo – Budowlani Łódź

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119