Wracamy do Europy! Zapowiedź meczu z Swietelsky Békéscsaba

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego wracają do Europy! W ramach pierwszej rundy Pucharu CEV łodzianki podejmą u siebie we wtorek, o godzinie 18:00 węgierski zespół, Swietelsky Békéscsaba. Bilety na to spotkanie wciąż są dostępne – ełkaesiaku, nie czekaj i wesprzyj jutro „Wiewióry.

Wtorkowym spotkaniem „Wiewióry” powrócą do rozgrywek na poziomie europejskim, tym razem jednak nie w Lidze Mistrzyń, a w Pucharze CEV. Format tego turnieju nie wybacza błędów, a porażka w każdym kolejnym dwumeczu oznacza koniec przygody. Pierwszymi konkurentkami ełkaesianek będzie węgierski zespół Swietelsky Békéscsaba. Węgierki dobrze rozpoczęły sezon – wygrały w 5 dotąd rozegranych kolejkach ligowych i straciły w tym czasie 5 setów. W poprzednim sezonie także brały udział w Pucharze CEV – w 1/16 walkowerem przeszły  fiński zespół LP Vampula Huittinen, a następnie w 1/8 poległy 0:3 z włoskim Saugella Monza, późniejszymi triumfatorkami rozgrywek.

Biało-czerwono-białe pierwsze spotkanie rozgrywają u siebie, więc mają szansę na to, żeby do rewanżu na Węgrzech przystąpić z pomyślnym wynikiem. Aby im się to udało, będzie im potrzebny gromki doping kibiców tłumnie zgromadzonych na Sport Arenie im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego. Bilety cały czas są w sprzedaży – nie zastanawiaj się więc długo ełkaesiaku i bądź jutro tam, gdzie „Wiewióry” cię potrzebują – na hali!

Bilety można zakupić zarówno internetowo, za pośrednictwem strony sportarena.makis.pl, jak i stacjonarnie w kasach Sport Areny. Będą one otwarte dzisiaj (poniedziałek 15.11) w godzinach 11:00-18:00 oraz jutro (16.11, dzień meczowy) w godzinach 12:00 – 19:00.

Ceny biletów:
normalny – 30 zł
ulgowy 15 zł
młody SiatkoFan 1-5 lat – 1 zł
Na karnetowiczów czekają przygotowane specjalne ceny – bilet normalny będzie kosztował 25 zł, zaś bilet ulgowy 12 zł. Posiadacze karnetów “Przedłużenie” oraz “Siatkofan” mają już zakodowane wejście na to spotkanie w ramach wykupionego abonamentu stałego.
Mecz zostanie rozegrany na Sport Arenie im Józefa „Ziuny” Żylińskiego. Pierwszy gwizdek jutro, 15.11, o godzinie 18:00.
Fot. ŁKS Commercecon Łódź