Siatkówka

Valentina Diouf na dłużej w ŁKS-ie Commercecon Łódź!

Dołączyła do drużyny w trakcie sezonu 2021/22 i nie zdołała pokazać pełni swoich umiejętności. W nadchodzących rozgrywkach będzie jednak gotowa od samego początku i z cała pewnością niejednokrotnie napsuje rywalkom krwi. Valentina Diouf zostaje w Łódzkim Klubie Sportowym!

Valentina Diouf trafiła do Łodzi w styczniu bieżącego roku jako zastępstwo za odchodzącą z powodów osobistych Ivne Colombo. Włoszka zachwycała swoimi warunkami fizycznymi, ale przez brak okresu przygotowawczego nie pokazała pełni swoich umiejętności. Trzeba jednak przyznać, że wielokrotnie zdobyte przez nią punkty pomagały w wygraniu meczu.

W trakcie sezonu 2021/22 Diouf rozegrała 13 spotkań w Tauron Lidze, w których zdobyła łącznie 255 punktów (w tym 13 bezpośrednio z zagrywki i aż 33 blokiem). Na zakończenie rozgrywek zawiesiła na swojej szyi pierwszy medal rozgrywek ligowych w karierze – brąz Tauron Ligi.

W nowym sezonie Valentina Diouf wciąż będzie siatkarką ŁKS-u Commercecon Łódź. W rozpoczynających się w październiku rozgrywkach statystyki włoskiej atakującej z całą pewnością będą jeszcze lepsze, a sama Valentina straszyć będzie przyjęcie wszystkich rywalek!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119