Utrzymać zwycięską passę. Zapowiedź meczu z #VolleyWrocław

Już w poniedziałek o godzinie 20:30 ŁKS zmierzy się na wyjeździe z #VolleyWrocław w ramach ostatniego spotkania 5. kolejki TAURON Ligi. Drużyna z Dolnego Śląska znajduje się aktualnie w dole tabeli i ma problemy z formą, więc dla łodzianek będzie to dobra okazja, aby przedłużyć swoją zwycięską serię.

Przed siatkarkami Łódzkiego Klubu Sportowego spotkanie przeciwko drużynie z Wrocławia. „Wiewióry” w tym sezonie bardzo dobrze się spisują – w poprzednich 5 spotkaniach (wraz z Pucharem Polski) podopieczne Alessandro Chiappiniego zgarnęły komplet punktów, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Znakomita forma łodzianek znajduje swoje odzwierciedlenie w tabeli ligowej, gdyż te razem z Developresem Rzeszów są jej liderkami.

Rywalkami siatkarek spod herbu przeplatanki będzie #VolleyWrocław, który w obecnym sezonie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań trenera, dobrze znanego łódzkiej publiczności, Michała Maska. W 4 spotkaniach wrocławianki nie odnotowały ani jedno zwycięstwa, przez co zespół z Dolnego Śląska zajmuje obecnie przedostatnie miejsce. W poprzednim sezonie w meczach bezpośrednich górą we Wrocławiu były gospodynie, z kolei w Łodzi „Wiewióry” okazały się lepsze. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w poniedziałek.

Początek meczu #VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź został zaplanowany na godzinę 20:30 w poniedziałek. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na antenie Polsatu Sport.

Fot. pawel_ciesielski_06

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0