Siatkówka

Siatkarskie Derby Łodzi przełożone!

Ze względu na zakażenia koronawirusem w ekipie Łódzkiego Klubu Sportowego zmianie uległ termin pierwszych w tym sezonie siatkarskich Derbów Łodzi. Mecz przesunął się o 3 dni.

Z uwagi na kwarantannę drużyny ŁKS Commercecon Łódź planowany na najbliższy piątek (30.10) mecz derbowy z GROT Budowalnymi Łódź nie dojdzie do skutku. Nowym terminem spotkania jest poniedziałek, 3 listopada o godzinie 17:30.

Będą to tym samym pierwsze w tym sezonie derby. Łódzkie Wiewióry będą musiały sobie w nich radzić jednak bez trzech zakażonych siatkarek.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119