Siatkarki ŁKS z trzecim miejscem w Memoriale Jerzego Góreckiego!

Rozgrywany w poprzedni weekend Memoriał Jerzego Góreckiego był bardzo udany dla siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego. „Łódzkie Wiewióry” odniosły zaledwie jedną porażkę i finalnie zajęły trzecie miejsce w całej imprezie!

Biało-czerwono-białe trafiły do grupy A, w której rywalizowały z Budowlanymi Łódź oraz SC Potsdam. Pierwszym meczem „Łódzkich Wiewiór” były derby Łodzi, które wyjątkowo rozegrane zostały w Łódź Spot Arenie. Ełkaesianki z dużym spokojem, choć nie bez problemów, ograły swoje derowe rywalki 3:2.

Kolejne spotkania rozgrywane były już w Legionowie. W pierwszym z nich „Łódzkie Wiewióry” musiały uznać wyższość SC Potsdam, które wygrało 3:0, przez co łodzianki finalnie walczyły o trzecie miejsce. W meczu decydującym o końcowej pozycji biało-czerwono-białe już bez większego trudu ograły gospodynie – Legionovię Legionowo – 3:0.

Kolejnym testem naszych siatkarek przed startem ligi będzie czwartkowy sparing z Radomką Radom. Wstęp dla kibiców jest wolny.

fot. Legionovia Legionowo