Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Lorenc zadebiutował w Łódzkim Klubie Sportowym

W drugiej połowie meczu z Resovią swój debiut w pierwszej drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego zaliczył Mieszko Lorenc. Podczas konferencji pomeczowej szkoleniowiec „Rycerzy Wiosny” pozytywnie ocenił jego występ w tym spotkaniu.

Wychowanek Pogoni Zduńska Wola na możliwość pokazania się w meczu pierwszej drużyny ŁKS-u czekał ponad 2 lata, od kiedy w sierpniu 2019 roku przeniósł się do łódzkiej drużyny, dotychczas będąc ważnym zawodnikiem rezerw, z którymi w zeszłym sezonie awansował do III Ligi. W meczu z Resovią pojawił się na murawie w 74. minucie, zastępując Adama Marciniaka.

Po spotkaniu trener Vicuña następująco skomentował występ młodego stopera:

Mieszko Lorenc zagrał dzisiaj dobre 20 minut po wejściu na boisku, ma bardzo dobre wyprowadzenie piłki i chcieliśmy dwóch piłkarzy z takim atutem na środku obrony.

Z szerokiej kadry pierwszego zespołu na debiutancki mecz czekają też: Dariusz Gmosiński, Mikołaj Lipień oraz dwaj młodzi bramkarze – Michał Kot oraz Aleksander Bobek.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119