Siatkówka

Przedłużyć szasnę na medal. Czas na trzeci mecz z Radomką

Sobota może być najważniejszym dniem w bieżącym sezonie TAURON Ligi. Właśnie dzisiaj siatkarki ŁKS-u zmierzą się w trzecim meczu o brązowy medal z Radomką Radom. Żeby zachować szanse na zakończenie rozgrywek na podium „Łódzkie Wiewióry” muszą wygrać to spotkanie.

Dwa pierwsze mecze z Radomką Radom nie wyglądały tak, jak chciałyby tego „Łódzkie Wiewióry” czy ich kibice. W Radomiu lepsze okazały się gospodynie, które wygrały 3:0, choć pierwszy set na pewno tego nie zwiastował. Mocna blokada, której ełkaesianki doznały w końcówce pierwszej partii zadecydowała jednak o losie meczu.

W drugim spotkaniu wyrównanie stanu rywalizacji było na wyciągnięcie ręki. Biało-czerwono-białe wygrały dwa pierwsze sety, jednak i tym razem coś w tej maszynie się zacięło i dość niespodziewanie, po trzech wygranych partiach z rzędu, i tym razem lepsze okazały się radomianki.

Trzeci mecz w tej parze może więc okazać się ostatnim. Zdecydowanie większa presja wyniku spoczywać będzie na gospodyniach sobotniego starcia, przez co łodziankom może grać się nieco łatwiej. Ale czy trener Michal Masek znalazł sposób na to, żeby jego podopieczne nie doznały kolejnej blokady w trakcie gry?

Początek spotkania zaplanowano w sobotę na godzinę 14:45. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport.

fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119