Odesłać Rycerzy na tarczy. Koszykarze grają rewanż drugiej rundy play-off

Po pierwszym meczu drugiej rundy fazy play-off 2 ligi mężczyzn koszykarze ŁKS-u mogą czuć lekki niedosyt. Wyżej notowani Rycerze Rydzyna byli przecież w ich zasięgu, a do sprawienia niespodzianki nie brakło wiele. Kolejna okazja do ogrania Rycerzy przyjedzie już dziś!

Rycerze Rydzyna są jednym z głównych kandydatów do awansu do 1 ligi. W pierwszym meczu drugiej rundy fazy play-off sporo problemów sprawili im koszykarze ŁKS-u, którzy nie okazali się chłopcami do bicia. Niestety, w sprawieniu niespodzianki nie pomogło nawet rzucenie przez ełkaesiaków 31 punktów w czwartej kwarcie meczu.

Do drugiego spotkania obie ekipy podejdą więc ze znajomością swoich umiejętności. Łodzianie wniosą od siebie również atut własnego parkietu, na którym niejednokrotnie już w tym sezonie potrafili grać wielkie mecze. Wiele wskazuje więc na to, że czeka nas ciekawy i emocjonujący bój.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję przeprowadzi facebookowy profil ŁKS Szkoła Gortata.

fot. ŁKS Szkoła Gortata