Siatkówka

Polki kończą udział w Mistrzostwach Europy

Reprezentacja Polski siatkarek zakończyła swój udział w Mistrzostwach Europy na ćwierćfinale. Polki nie dały rady Turczynkom i odpadły tuż przed strefą medalową.

Polki po wyjściu z grupy trafiły na reprezentację Ukrainy. Po trudnym meczu, pełnym niewymuszonych błędów i stresu podopieczne Jacka Nawrockiego zdołały wygrać 3:1 i zameldować się w ćwierćfinale.

Tam czekało jednak nie lada wyzwanie – przeciw Polkom stanęła bowiem reprezentacja Turcji. Po dwóch pierwszych setach nie było złudzeń, ani marzeń o sprawieniu niespodzianki. Turczynki wygrały kolejno do 18 i 14, bawiąc się tym tym grą. Trzecia partia była już formalnością – Turcja wygrała ją 25:23 odprawiając Polki do domu.

Pomimo niepowodzenia w turnieju, do udanych mogą go zaliczyć ełkaesianki – Klaudia Alagierska oraz Martyna Grajber. „Lala” była podstawą zawodniczką w talii Jacka Nawrockiego, zaś nowa przyjmująca w talii „Łódzkich Wiewiór” często meldowała się na parkiecie, dając dobre zmiany.

Obie siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego w najbliższym czasie dołącza do zespołu. Ich śladem po zakończeniu zobowiązań wobec reprezentacji pójdą również Roberta Ratzke oraz Veronica Jones-Perry.

fot. Polska Siatkówka


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119