Siatkówka

Pójść za ciosem. Zapowiedź meczu z #VolleyWrocław

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego nie miały wiele czasu na odpoczynek – po środowym zwycięstwie z Radomką w sobotę podejmują będący w kryzysie formy #VolleyWrocław. Początek meczu w Sport Arenie o godzinie 19:00.

W środku tygodnia ełkaesiankom skutecznie udało się zrehabilitować po stracie punktów w Mielcu, pokonując w przekonujący sposób Radomkę Radom 3:0. Biało-czerwono-białym zostały cztery mecze do końca rundy zasadniczej i zważywszy na fakt, że obecnie zajmują 4. lokatę w tabeli, mając zaledwie 3 punkty przewagi nad 5. Grot Budowlanymi, nie ma tu przestrzeni na pomyłki.

Teraz łodzianki zmierzą się z drużyną, która od połowy grudnia ma mocny „dołek” formy – KGHM #VolleyWrocław. Wrocławianki ostatni raz wygrały mecz 18 grudnia (3:2 ze Stalą Mielec), a od tego czasu przegrały sześć kolejnych spotkań, w tym ostatnie trzy 0:3 (z Rysicami Rzeszów, Radomką Radom i Chemikiem Police). Podopieczne trenera Chiappiniego muszą to wykorzystać i zainkasować kolejne trzy punkty.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami ełkaesianki wygrały na wyjeździe 3:0, liczymy więc na powtórkę z rozrywki. Biało-czerwono-białe podejmą #VolleyWrocław w sobotę 10 lutego w Sport Arenie. Początek meczu o godzinie 19:00.