Siatkówka

Po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! Zapowiedź spotkania z Pałacem Bydgoszcz

Już o 17:30 w Łódzkiej Sport Arenie, siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego podejmą Pałac Bydgoszcz. Obie drużyny doznały porażek w swoich pierwszych meczach, ale teraz mamy nadzieje są, że Wiewióry rozpoczną dzisiaj swoją drogę w obronie tytułu mistrza kraju.

Po przegranych derbach z Grot Budowalnymi Łódź, Wiewióry będzie dążyć do odzyskania swojej formy podejmując u siebie Pałac Bydgoszcz, który w poprzednim sezonie zajęła ósme miejsce, dające możliwość walki w fazie play-off. Tam jednak już w pierwszej rundzie bydgoszczanki trafia na ŁKS, który pewnie awansował do półfinału mistrzostw Polski. 

, i kontynuowania swojego sukcesu. W poprzednim sezonie Pałac Bydgoszcz zajęła osmą pozycję, co pozwoliło im na udział w fazie play-off. Tam jednak trafili na mocnego przeciwnika w postaci ŁKS, który pewnie awansował do półfinału mistrzostw Polski.

W pierwszym spotkaniu w tym sezonie ekipa z Bydgoszczy, przegrała z Developresem Rzeszów 0:3. W ubiegłym sezonie w spotkaniach bezpośrednich górą czterokrotnie był Łódzki Klub Sportowy. Wygrywając we wszystkich spotkaniach  3:0. Jak będzie teraz? Czy ełkaesianki zdołają podnieść się po derbowej porażce?

Przekonamy się wspólnie już o godzinie 17:30 w Łódzkiej Sport Arenie. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie w telewizji na programie Polsat Sport Extra   


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119